Motera Mihemotra Mirindra Andiany SCZ
Namboarina tsy miankina ny motera Synchoronous Reluctance andiany SCZ, motera elektrika telo dingana ity miaraka amin'ny rafitra rotor aniso-tropika magnetika, mampiasa ny endrika habe mahazatra IEC mba hanomezana fahafaham-po ny filàn'ny mpanjifa samihafa, ary afaka manome vokatra andiany IE5, IE4, IE3, anisan'izany ny motera Synchoronous reluctance madio.
famaritana
| Malagasy | IEC60034 |
| Haben'ny rindrina | H80-315mm |
| Hery voaisa | 0.75kW-200kW |
| Degrees na fahombiazan'ny angovo | IE5 |
| Voltazy sy matetika | 400V/50Hz |
| Ambaratonga fiarovana | IP55 |
| Ambaratonga fiarovana/Fiakaran'ny mari-pana | F/B |
| Fomba fametrahana | B3, B5, B35, V1 |
| Mari-pana manodidina | -15°C ~+40°C |
| Tokony ho latsaky ny 90% ny hamandoana | |
| Tokony ho latsaky ny 1000 m ambonin'ny haabon'ny ranomasina ny haavo | |
| Fomba fampangatsiahana | IC411 |
| ADIDY | S1 |
| Antony fanompoana | 1.0 |
Fampahalalana momba ny famandrihana
● Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpampiasa fotsiny ihany. Azafady mba avelao aho raha misy fanovana vokatra dia tsy hanome fanazavana fanampiny mialoha. Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpampiasa fotsiny ihany. Azafady mba avelao aho raha misy fanovana vokatra dia tsy hanome fanazavana fanampiny mialoha.
● Mariho tsara ny angon-drakitra naoty rehefa manafatra, toy ny karazana motera, herinaratra, voltase, hafainganam-pandeha, kilasin'ny insulasiôna, kilasin'ny fiarovana, karazana fametrahana sy ny sisa.
● Afaka mamolavola sy mamokatra motera manokana araka ny filàn'ny mpanjifa izahay:
1. voltazy, matetika ary hery manokana;
2. kilasy manokana momba ny insulation sy ny kilasy fiarovana;
3. misy boaty terminal eo amin'ny ilany havia, tendrony roa sosona ary tahony manokana;
4. motera mari-pana ambony na motera mari-pana ambany;
5. ampiasaina eny amin'ny lembalemba na any ivelany;
6. hery ambony kokoa na anton-javatra fanompoana manokana;
7. miaraka amin'ny fanafanana, PT100 ho an'ny bearings na winding, PTC sy ny sisa;
8. miaraka amin'ny encoder, bearings insulated, na rafitra bearings insulated;
9. miaraka amin'ny zavatra takian'ny hafa.










