Motera Peratra Misola
Angon-drakitra ara-teknika
| Haben'ny rindrina | 280-800MM |
| Vokatra | 75-3150kW |
| Voltazy voaisa | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Fandaminana fametrahana | IM B3 |
| Degree fiarovana | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Fomba fampangatsiahana | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Isan'ny tsato-kazo | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Kilasy insulasiôna | FH |
| Mari-pana manodidina | Tokony ho latsaky ny 1000 m ambonin'ny haabon'ny ranomasina ny haavo; -15°C ~+40°C |
| ADIDY | S1 |
| Antony fanompoana | 1.0 |
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay







