Motera Fahombiazan'ny IE2
famaritana
| Malagasy | IEC60034-30 |
| Haben'ny rindrina | 80-355 |
| Vokatra | 0.18kW-355kW |
| Kilasy fahombiazana | IE2 |
| Voltazy/matetika | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Degree fiarovana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kilasy fanafanana hafanana/Kilasy fiakaran'ny mari-pana | F\B |
| Fandaminana fametrahana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mari-pana manodidina | -15°C -+40°C |
| Tokony ho latsaky ny 90% ny hamandoana | |
| Tokony ho latsaky ny 1000m ambonin'ny haabon'ny ranomasina ny haavo | |
| Fomba fampangatsiahana | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| ADIDY | S1 |
| Antony fanompoana | 1.0 |
Fitaovana famokarana
Toromarika momba ny famandrihana
● Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpanjifa ihany. Azafady mba miala tsiny fa raha misy fanovana amin'ny vokatra dia tsy hisy fanamarihana fanampiny hatao mialoha.
● Rehefa manafatra ianao dia mba diniho tsara ny mombamomba ny motera, toy ny herinaratra, voltazy, hafainganam-pandeha, kilasy insulation, kilasy fiarovana, karazana fametrahana, sns.
● Afaka manamboatra sy mamokatra vokatra motera manokana araka izay ilainao izahay.
1. Voltazy, matetika ary hery manokana.
2. Kilasy manokana momba ny insulation sy ny kilasy fiarovana;
3. Lafiny havia misy boaty fifandraisana, tendron'ny tahony roa ary tahony manokana;
4. Motera amin'ny mari-pana ambony na motera amin'ny mari-pana ambany;
5. Fampiasana any an-tendrombohitra na any ivelany.
6. Hery ambony kokoa na anton-javatra fanompoana manokana.
7. Miaraka amin'ny fanafanana, bearings na windings an'ny PT100, PTC, sns.
8. Miaraka amin'ny encoder, bearing insulated, na fanamboarana bearing insulated.
9. Fepetra takiana hafa.









