YH Marine Motors
Ny motera andiany YH dia motera induction asynchronous telo dingana mihidy tanteraka miaraka amin'ny mpankafy mangatsiaka ho an'ny fampiasana an-dranomasina.
famaritana
| Haben'ny rindrina | 80-355 |
| Vokatra | 0.75kW-315kW |
| Voltazy/matetika | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Degree fiarovana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kilasy fanafanana hafanana/Kilasy fiakaran'ny mari-pana | F/B |
| Fandaminana fametrahana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mari-pana manodidina | 0°C ~+45°C |
| Tokony ho latsaky ny 90% ny hamandoana | |
| Fomba fampangatsiahana | IC411, IC416, IC418, ary IC410 |
| ADIDY | S1 |
| Antony fanompoana | 1.0 |
Fampahalalana momba ny famandrihana
● Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpampiasa fotsiny ihany. Azafady mba avelao aho raha misy fanovana vokatra dia tsy hanome fanazavana fanampiny mialoha. Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpampiasa fotsiny ihany. Azafady mba avelao aho raha misy fanovana vokatra dia tsy hanome fanazavana fanampiny mialoha.
● Mariho tsara ny angon-drakitra naoty rehefa manafatra, toy ny karazana motera, herinaratra, voltase, hafainganam-pandeha, kilasin'ny insulasiôna, kilasin'ny fiarovana, karazana fametrahana sy ny sisa.
● Afaka mamolavola sy mamokatra motera manokana araka ny filàn'ny mpanjifa izahay:
1. voltazy, matetika ary hery manokana;
2. kilasy manokana momba ny insulation sy ny kilasy fiarovana;
3. misy boaty terminal eo amin'ny ilany havia, tendrony roa sosona ary tahony manokana;
4. motera mari-pana ambony na motera mari-pana ambany;
5. ampiasaina eny amin'ny lembalemba na any ivelany;
6. hery ambony kokoa na anton-javatra fanompoana manokana;
7. miaraka amin'ny fanafanana, PT100 ho an'ny bearings na winding, PTC sy ny sisa;
8. miaraka amin'ny encoder, bearings insulated, na rafitra bearings insulated;
9. miaraka amin'ny zavatra takian'ny hafa.
Fampiharana
Manana teknolojia famokarana mandroso izahay, ary mikatsaka ny fanavaozana amin'ny vokatra. Etsy ankilany, ny serivisy tsara dia nanatsara ny laza tsara. Mino izahay fa raha mbola azonao ny vokatray dia tsy maintsy vonona ny hiara-miasa aminay ianao. Manantena ny fanontanianao izahay.








