Motera mahomby IE5
Ny motera andiany IE5 dia motera induction cage natao mifanaraka amin'ny fenitra IEC60034-30 sy ny fahombiazan'ny angovo IE5.
famaritana
| Malagasy | IEC60034-30 |
| Haben'ny rindrina | 80-355 |
| Vokatra | 0.75kW-315kW |
| Kilasy fahombiazana | IE5 |
| Voltazy/matetika | ≤1000V/50Hz |
| Degree fiarovana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kilasy fanafanana hafanana/Kilasy fiakaran'ny mari-pana | F/B |
| Fandaminana fametrahana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mari-pana manodidina | -15°C ~+40°C |
| Tokony ho latsaky ny 90% ny hamandoana | |
| Tokony ho latsaky ny 1000 m ambonin'ny haabon'ny ranomasina ny haavo | |
| Fomba fampangatsiahana | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| ADIDY | S1 |
| Antony fanompoana | 1.0 |
Dingana famokarana ao amin'ny orinasa
Fampahalalana momba ny famandrihana
● Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpampiasa ihany. Azafady mba miala tsiny fa raha misy fanovana amin'ny vokatra dia tsy hisy fanamarihana fanampiny hatao mialoha.
● Rehefa manafatra ianao dia mariho tsara ny angon-drakitra momba ny naoty, toy ny karazana motera, herinaratra, voltase, hafainganam-pandeha, kilasy insulation, kilasy fiarovana, fomba fametrahana, sns.
● Afaka mamolavola sy manamboatra motera manokana araka ny filan'ny mpanjifa izahay araka ireto manaraka ireto
1. voltazy, matetika ary hery manokana
2. kilasy manokana momba ny insulation sy fiarovana
3. miaraka amin'ny boaty terminal havia, tendrony roa sosona ary tahony manokana
4. Motera amin'ny mari-pana ambony na motera amin'ny mari-pana ambany.
5. Fampiasana any amin'ny faritra avo na any ivelany
6. Hery ambony kokoa na anton-javatra fanompoana manokana
7. miaraka amin'ny fanafanana, bearings na windings PT100, PTC, sns.
8. miaraka amin'ny encoder, bearings mitokana na fanamboarana bearings mitokana.
9. Fepetra takiana hafa.
Raha misy amin'ireto entana ireto mahaliana anao dia ampahafantaro anay. Ho faly izahay hanome anao tombam-bidy rehefa voarainao ny antsipiriany momba ny vokatra. Manana injeniera R&D manokana izahay mba hameno izay rehetra takiana. Manantena ny handray ny fanontanianao tsy ho ela izahay ary manantena ny hiara-hiasa aminao amin'ny ho avy. Tongasoa eto amin'ny orinasanay.







