Motera Fahombiazana IE1
famaritana
| Malagasy | IEC60034-30 |
| Haben'ny rindrina | 80-355 |
| Vokatra | 0.18kW-315kW |
| Kilasy fahombiazana | IE1 |
| Voltazy/matetika | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Degree fiarovana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kilasy fanafanana hafanana/Kilasy fiakaran'ny mari-pana | F/B |
| Fandaminana fametrahana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mari-pana manodidina | -15°C ~+40°C |
| Tokony ho latsaky ny 90% ny hamandoana | |
| Tokony ho latsaky ny 1000 m ambonin'ny haabon'ny ranomasina ny haavo | |
| Fomba fampangatsiahana | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| ADIDY | S1 |
| Antony fanompoana | 1.0 |
Fampahalalana momba ny famandrihana
● Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpampiasa ihany. Miala tsiny izahay noho ny tsy fampandrenesana mialoha momba ny fiovan'ny vokatra.
● Rehefa manafatra dia farito azafady ny karazana motera, ny heriny, ny voltase, ny hafainganam-pandeha, ny kilasin'ny insulation, ny kilasin'ny fiarovana, ny fomba fametrahana azy, sns.
● Afaka mamolavola sy manamboatra motera manokana araka ny filàn'ny mpanjifa izahay araka ireto manaraka ireto
1. voltazy, matetika ary hery manokana
2. kilasy manokana momba ny insulation sy fiarovana
3. miaraka amin'ny boaty terminal havia, tendrony roa sosona ary tahony manokana
4. Motera amin'ny mari-pana ambony na ambany.
5. Toerana avo na fampiasana ivelany
6. Hery ambony kokoa na anton-javatra fanompoana manokana
7. miaraka amin'ny fanafanana, bearings na windings PT100, PTC, sns.
8. miaraka amin'ny encoder, bearings mitokana na fanamboarana bearings mitokana
9. Fepetra takiana hafa.









