YVF Converter-Fed Motors
Mampiasa rafitra rotor squirrel-cage ny motera andiany YVF, miaraka amin'ny ventilator axial-flow misaraka mba hahazoana antoka fa misy fiantraikany mangatsiaka tsara amin'ny hafainganam-pandeha samihafa.
famaritana
| Haben'ny rindrina | 80-355 |
| Vokatra | 0.75kW-355kW |
| Voltazy/matetika | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Faritra fandehanana ho an'ny hery tsy miovaova & Faritra fandehanana ho an'ny hery tsy miovaova | 5-50Hz & 50-100Hz |
| Degree fiarovana | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kilasy fanafanana hafanana/Kilasy fiakaran'ny mari-pana | F/B |
| Fandaminana fametrahana | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Mari-pana manodidina | -15°C ~+40°C |
| Tokony ho latsaky ny 90% ny hamandoana | |
| Tokony ho latsaky ny 1000 m ambonin'ny haabon'ny ranomasina ny haavo. | |
| Fomba fampangatsiahana | IC416 |
| ADIDY | S1 |
| Antony fanompoana | 1.0 |
Fampahalalana momba ny famandrihana
● Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpampiasa fotsiny ihany. Azafady mba avelao aho raha misy fanovana vokatra dia tsy hanome fanazavana fanampiny mialoha. Ity katalaogy ity dia ho an'ny mpampiasa fotsiny ihany. Azafady mba avelao aho raha misy fanovana vokatra dia tsy hanome fanazavana fanampiny mialoha.
● Mariho tsara ny angon-drakitra naoty rehefa manafatra, toy ny karazana motera, herinaratra, voltase, hafainganam-pandeha, kilasin'ny insulasiôna, kilasin'ny fiarovana, karazana fametrahana sy ny sisa.
● Afaka mamolavola sy mamokatra motera manokana araka ny filàn'ny mpanjifa izahay:
1. voltazy, matetika ary hery manokana;
2. kilasy manokana momba ny insulation sy ny kilasy fiarovana;
3. misy boaty terminal eo amin'ny ilany havia, tendrony roa sosona ary tahony manokana;
4. motera mari-pana ambony na motera mari-pana ambany;
5. ampiasaina eny amin'ny lembalemba na any ivelany;
6. hery ambony kokoa na anton-javatra fanompoana manokana;
7. miaraka amin'ny fanafanana, PT100 ho an'ny bearings na winding, PTC sy ny sisa;
8. miaraka amin'ny encoder, bearings insulated, na rafitra bearings insulated;
9. miaraka amin'ny zavatra takian'ny hafa.








